Nokia Xpress

Nokia Xpress Windows Phone için

Verileri kaydetmenize yardımcı olan Nokia tarayıcısı

Nokia Xpress, ana işlevi veri ve pil tüketiminizi en aza indirmek ve web sayfalarını ziyaret ettiğinizde size zaman kazandıran Lumia Windows Phone için bir tarayıcıdır.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Muhteşem performans ve verimlilik
  • Dergi modu
  • Sayfaları çevrimdışı görüntüleme
  • RSS okuyucu
  • Entegre çevirmen

DEZAVANTAJLAR

  • Bazı sitelerde temel düzen
  • Sadece Lumia için

Çok iyi
8

Nokia Xpress, ana işlevi veri ve pil tüketiminizi en aza indirmek ve web sayfalarını ziyaret ettiğinizde size zaman kazandıran Lumia Windows Phone için bir tarayıcıdır.

Daha hızlı ve daha az veri tüketimi

İçerik oluşturucularına göre, Nokia Xpress ile sayfa başına% 90'a varan oranda veri tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu, her sayfada bulunan bilgileri sıkıştırmak için Opera Mini gibi daha hızlı yüklenen program sunucuları sayesinde mümkündür.

Bunun üzerine, Nokia Xpress, Canlı Telefon modunda hızlı bağlantılar , favori sayfalarınızın daha iyi bir düzenini görüntülemek için bir Dergi modu ve uygun şekilde entegre edilmiş bir RSS okuyucusu sunmak için Windows Phone'un özelliklerini kullanır.

Bing aracılığıyla hızlı arama , çevrimdışı tarama ve sayfaları on farklı dilde anında çevirme yeteneği, Nokia Xpress'i Lumia telefonları için en umut verici tarayıcı haline getiren birçok avantaj arasında yer alıyor.

Minimalist bir tarayıcı

Nokia Xpress tarayıcısı kullanmak çok rahat. Çok az , ancak olabildiğince fazla bilgi göstermek için mobil ekranınızdaki alanı optimize eder.

Fark ettiğim tek şey, belli sayfaları olan birkaç hata olduğunu. Örneğin, Facebook bazen Like düğmesini göstermiyor. Aksi halde, çok gösterişli olmayan, çok etkili bir web tarayıcısıdır .

Explorer'a alternatif

Firefox ve Chrome, Windows Phone için kullanılamayacağından, Nokia Xpress, Internet Explorer'a ciddi bir alternatif olarak öne çıkıyor. Oldukça minimalist ve bazen çok basit, ancak bu, testlerimde görebildiğim veri ve pil tüketiminizi optimize etmesine yardımcı oluyor (geliştiricinin işaret ettiği kadar olmasa da).

windows-phone-7 için Tarayıcılar en fazla indirilenler

Nokia Xpress hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×